« zpět sdílet

Jak na zábavné líčení očí

« »
Hodnocení 2.33 / 3x Vaše známka (jako ve škole):
1. Zábavné tvarování očních partií

1. Zábavné tvarování očních partií

Mnoho žen si zvýrazňuje oči očními linkami, ale můžete vytvořit úplně nový styl i tím, že například změníte způsob jejich aplikace. Buď můžete jemně rozšířit linii nad očima nebo vytvořit silnější linku až dramatického nádechu na vnější části koutku. Tím docílíte zábavného vzhledu například i v kombinaci s pestrobarevnými očními stíny.

Hrajte si s barvou, typy očního líčení a také s užívanými technikami nanášení pro vytvoření zábavného a kreativního vzhledu, které se bude hodit vašemu osobnímu stylu.  

2. Nápady hravého líčení očí

Spojení pestré barvy s novými trendy hravého líčení očí vám může pomoci vytvořit jedinečný svěží styl, který se hodí jak na party, tak i ke zvláštním příležitostem nebo dokonce k focení.

Jemné třpytivé oči jsou nejen hravé, ale jejich vytvoření je navíc jednoduché. Pro docílení dokonalého efektu zkuste nejprve nanést třpytivé tmavošedé oční stíny a poté použijte odstíny levandulové či růžové barvy pro celkové zvýraznění očí.

3. Šedé oční stíny mohou vašemu vzhledu dodat i veselejší dojem

Šedá je už dlouho vnímána jako univerzální odstín, ale vždy v sobě neskrývá onu žertovnost. Posviťme si proto na tuto neutrální barvu propojením odstínů středně šedé nebo modrošedé se žlutým až zlatavým nádechem k dosažení jasnějšího a zároveň veselejšího dojmu. 

4. Barevné řasy

Falešné či prodloužené řasy jsou pro dnešní ženy snadno dostupné. Vyzkoušejte proto něco jiného, a to barevné líčení konečků řas. Tímto prvkem určitě ozdobíte každý večírek. Jinými způsoby očního makeupu tohoto efektu nedocílíte.

5. Jednoduché trio očních stínů

Pokud si nejste jistá, jak sladit oční stíny, vyberte si tři odstíny jedné barvy. Aby váš vzhled působil veselým dojmem, preferujte zářivé odstíny nad neutrálními. Nejtmavší odstín použijte na horní oční víčko, střední odstín dané barvy aplikujte v záhybu a nejsvětlejší odstín dotáhněte k obočí. A prolínání barevných odstínů je dokončeno.

6. Kovové oční linky

Oční linky kovového nádechu mohou opravdu oči značně zvýraznit. Ke vzhledu, který je sám o sobě atraktivní a není doslova výstřední, zvolte kovové oční linky v měděné nebo zlaté barvě a vhodně je zkombinujte s doplňkovými očními stíny.

7. Tmavomodré třpytivé

Ženy se často obracejí k barvám, jako je tmavomodrá, fialová či hnědá namísto černé, která se stala velice oblíbenou pro vytvoření kouřových stínů. Kromě použití barevných očních stínů můžete použít i třpytivé oční stíny, čímž dosáhnete rozjasněného kouřového efektu. K vytvoření zábavného dojmu použijte linky jasně bílé barvy v koutku, čímž v podstatě opticky oddělíte nalíčené horní a dolní víčko.

8. Šmrncovní přírodní oční makeup

Pokud máte raději jednoduché a přírodní líčení, můžete ho zpestřit a vytvořit si tak zábavný svěží vzhled. Nejprve použijte světlé neutrální oční stíny na horní víčko, poté vytvořte tenkou barevnou linku pod spodní řadou řas. Můžete použít gelové nebo klasické práškové tužky. Výsledek bude jiný a jasný a nemějte strach z toho, že byste vypadala extravagantně.

9. Šokující barva

Pokud se chystáte na maškarní večírek nebo na jinou akci, která přímo prahne po zábavě, nebojte se přijít s přehnaně nalíčenou tváří, například se stíny syté barvy. V nabídce je široká škála odstínů a navíc jsou tyto oční stíny dlouhotrvající. Můžete zkombinovat sytě jasně barevné stíny s tenkými černými či hnědými linkami a řasenkou, tím budou vaše oči pevně ohraničené.

10. Oči inspirované pavími oky

Oči inspirované přírodou jsou jedny z nejlepších možností pro dosažení originality. Dobrým příkladem je fotografie zachycující nalíčené oči inspirované pavími oky. V tomto odvážném stylu se mísí odstíny nádherné modré, žluté a zelené barvy. Při vytváření barevně odlišných vrstev, jako je tomu zde, dbejte na to, aby byly přechody barev harmonické bez zakalených barev.

11. Třpytivé oči

Třpytky váš vzhled okamžitě obohatí o určitou hravost. Přidejte stříbrné třpytky ke studeným barvám očního líčení, jakými jsou například modrá nebo fialová a zlaté třpytky používejte zase v kombinaci s odstíny oranžové či žluté barvy. Před aplikací třpytek se raději ujistěte, zda jsou opravdu určeny k líčení očí, abyste se tak vyhnula možnému podráždění.

Vaše diskuze k článku: Jak na zábavné líčení očí

Přečteno: 13413x

Další články ze sekce LÍČENÍ fotogalerie
Štítky: Zábavné líčení, Barvy a odstíny, Fotogalerie líčení očí, Jak na okouzlující vzhled očí, Návod na líčení očí, Oční linky, Oční stíny, Tipy a triky na líčení, Výrazné oči
Zdroj: makeup.lovetoknow.com

Proč se registrovat?

soukromé zpávy, blog, přátelé, oblíbené články, moje galerie, novinky na email, fórum, poradna, soutěže, slevy a akce,1 profil pro celou síť portálů ...

Kadeřnictví a salony okolo Vás!

Vyberte si svůj kraj:

Top články (zobrazit vše)

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

3. Máte zapadlé oči? Víme, jak je rozzářit!

Naučte se pár chytrých tipů, jak rozzářit své zapadlé oči. Malé triky se šminkami…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Jak se spravně odlíčit

Chcete se co nejlépe starat o svou pleť? Pak nezapomínejte, že večerní čištění obličeje…

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

3. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Crazy kontaktní čočky

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a upoutat pozornost, může být vhodnou volbou…

1. Jak správně používat krycí korektory

Použití krycího korektoru je velmi snadné a pohodlné. Je to vlastně…

2. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

3. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

4. Ze kterého líčení muži šílí?

Muži nás chtějí vidět v té nejlepší formě. Tyto trendy tipy vám pomohou najít…

5. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…