« zpět sdílet

Už dost lesklému nosu! Zachrání vás matný make-up

« »
Hodnocení 1.00 / 2x Vaše známka (jako ve škole):
Matný make-up a plné rty přitahují pozornost, ať jste kdekoliv.

Každá žena, která se musí vyrovnat s kůží, má tendenci mít mastný obličej, tudíž je nutné, aby použila matný make-up. Neměli byste se bát tohoto typu make- upu, pokud víte, že vám lichotí a vyhovuje typu vaší pokožky. Pokud máte suchou pleť, může matný make-up dobře vypadat těsně po aplikaci, ale na konci dne by mohla kůže být suchá a mít neestetický vzhled. I když to není tak snadno ovladatelné, zde je několik tipů pro matný make-up, který si můžete udělat doma.

Matný make-up může být ošemetná věc, protože to vyžaduje určité umírněnosti, neboť příliš silný prášek bude vypadat nepřirozeně a nelichotivě. Navzdory skutečnosti, že někdy, obzvláště na fotografiích, matná pleť vypadá perfektně, ve skutečnosti není zcela matná a má přirozený lesk po celý den kvůli mazu. Pokud chcete perfektní matný vzhled, musíte zvolit matné produkty jak pro make-up tak i pro péči o pleť.

Kvalitní hydratační krém je základ

Člověk by měl mít na paměti, že nemůžete zcela zastavit produkci matu na vaší pleti. Před zahájením celého procesu make-upu je potřeba hodně věnovat pozornost výrobkům na pokožku. Nicméně jestli to, co chcete, je matný výsledek, měli byste použít matnou základnu make-upu. Můžete ji použít na celý obličej nebo jen na oblasti s problémy. V případě, že vaše kůže se stává mastnou velmi rychle, zapomeňte na hydratační krém.

Chytrá investice je, aby hydratační krém řídil tvorbu kožního mazu v kožní úrovni. Tento krém má dvojitou akci, hydratační a matnou, udržuje pokožku svěží a matnou pro delší časové období a vyhýbá se mastnému a zářivému vzhledu normálního hydratačního krému. Navíc nejste povinni opakovat make-up po celý den. Navštivte dermatologa nebo kosmetičku, abyste společně nalezli nejvhodnější produkt pro váš typ pleti a problémy.

Na lesklý nos matný pudr

Pokud vaše pokožka je smíšená, zkuste výrobky, které jsou speciálně vytvořeny pro udržení kontroly mazu v T-zóně. Pokud máte problémy s lesklým nosem, použijte matný pudr na nos.

Když přijde na to udělat si perfektní matný make-up, výsledek stojí ve struktuře produktu, které používáte, a nikoli v množství. Měli byste použít polo-matný nebo matný make-up a používat korektor pouze tam, kde potřebujete. Také se vyhněte průsvitnému prášku, nikdy nezískáte výsledek, který hledáte, bez ohledu na množství použití.

Také je potřeba, abyste použili tvářenku v oblasti lícních kostí. Získat matné rty je jedna z nejjednodušších věcí vůbec. Prvním krokem při získávání matných, baculatých rtů je je oloupat pomocí kartáčku, abyste se zbavili suché pleti.

Nezapomeňte na balzám na rty!

Poté použijte balzám na rty, který zvlhčuje rty. Naneste jemnou vrstvu a počkejte pár minut, až vstoupí do kůže. Tento krok je velmi důležitý, protože obvykle matné rtěnky jsou vyrobeny z práškového pigmentu a pokud rty nejsou dostatečně hydratované, budou vypadat suché a rozpraskané. Vezměte si Lip Liner ve stejné barvě jako je vaše rtěnka a pomalu namalujte kontury. Pomocí tenkého štětce na oči použijte pudr na rty, který vám pomůže nastavit obrys a zabrání lesklým rtům.

Nyní je čas použít matnou rtěnku od středu rtů směrem k vnějším rohům. Můžete si vybrat odstín odvážné červené nebo růžové koketní. Použijte kartáček na rty, aby opravil všechno a udělal obrys neviditelný. Věnujte hodně pozornosti při použití Lip Liner, příliš ostré linky mohou vypadat nepřirozeně.

Pro oči, oční stíny zvolte s matnými texturami a použijte je pouze po použití matné make-upové základny, aby se zabránilo očním stínům se nashromáždit do záhybů na kůži. Pak použijte řasenku a definujte svoje obočí pomocí tužky na obočí.

Vaše diskuze k článku: Už dost lesklému nosu! Zachrání vás matný make-up

Přečteno: 6190x

Další články ze sekce Návody a postupy na líčení
Štítky: Make-up na každý den, matný make-up, , Oční linky, Oční stíny

Proč se registrovat?

soukromé zpávy, blog, přátelé, oblíbené články, moje galerie, novinky na email, fórum, poradna, soutěže, slevy a akce,1 profil pro celou síť portálů ...

Kadeřnictví a salony okolo Vás!

Vyberte si svůj kraj:

Top články (zobrazit vše)

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

3. Máte zapadlé oči? Víme, jak je rozzářit!

Naučte se pár chytrých tipů, jak rozzářit své zapadlé oči. Malé triky se šminkami…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Jak se spravně odlíčit

Chcete se co nejlépe starat o svou pleť? Pak nezapomínejte, že večerní čištění obličeje…

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

3. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Crazy kontaktní čočky

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a upoutat pozornost, může být vhodnou volbou…

1. Jak správně používat krycí korektory

Použití krycího korektoru je velmi snadné a pohodlné. Je to vlastně…

2. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

3. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

4. Ze kterého líčení muži šílí?

Muži nás chtějí vidět v té nejlepší formě. Tyto trendy tipy vám pomohou najít…

5. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…