« zpět sdílet

30 tipů o kráse pro mladé dívky

« »
Hodnocení 1.00 / 1x Vaše známka (jako ve škole):
30 tipů o kráse pro mladé dívky

Je snadné u dospívající dívek vytvořit krásný vzhled, který je přirozený a dokonalý, ale je stejně jednoduché vytvořit vzhled, který je až moc přehnaný. Koneckonců, většina dospívajících bojuje s akné, mají starosti s prvními láskami a mají před sebou ještě velké testy. Se vším, co zde bylo řečeno znamená, že někdy je to těžké pro dospívající dívky držet krok s nejnovějšími trendy nad vším ostatním.

Snažíme se to dívkám co nejvíce ulehčit a zde v tomto článku si mohou přečíst 30 kosmetickým tipům, které jim radíme a které jsou rozděleny do několika různých kategorií o péči o pleť, líčení, make-up produktů a péči o vlasy. Ale než s tím začneme, pojďme se ještě rychle podívat na základní téma opravdové krásy - a to na důvěru.

 

Důvěra
 

Zatímco někdo nás může naučit pár triků s štětcem na make-up, ale ne každý ví, jak to provádět později sami. Stručně řečeno, sebedůvěra a sebeúcta jsou rovněž významnými rysy, co se týče krásy.

Důvěra je to, čím si dívky lidé všímají a sebeúcta je to, co dívkám dává důvěru. Stačí jen vyzkoušet nové věci a pak přijdete na to, jaké vám nejvíce vyhovují a jsou nejpohodlnější. Každý má nejistoty, ale když člověk musí přijmout své nedokonalosti a to je klíčem ke skutečnému potenciálu.

 

Nyní na kosmetické tipy pro dívky!
Tipy pro péči o pleť:

První na seznamu našich tipů krásy pro dívky jsou některé ze základní péče o pleť, máte se na co těšit!

Tip č. 1: Test s kapesníčkem

Jeden z nejdůležitějších aspektů co se týče péči o pleť je, abyste věděli, jaký máte typ pleti. Pět základních typů pleti jsou - velmi citlivé, normální, mastné, kombinace a suché. Když se snažíte určit typ vaší pleti, udělejte jednoduchý test v dopoledních hodinách s kapesníčkem po probuzení. To je nejjednodušší způsob, jak zjistit, které z pěti základních typů pleti máte. Chcete-li provést zkoušku, stačí rozložit kapesníček a přiložit ho tak, aby kapesníček pokrýval celou tvář. Přiložte ho na kůži a poté kapesníček odeberte, abyste viděli, co ukazuje. Pomocí tohoto tipu budete vědět jaký máte typ pleti a budete se moci řádně o sebe starat.

 

Tip č. 2 (Citlivá pleť):

Váš kapesníček nebude mít žádné mastné fleky. Citlivá pokožka může být i výzvou k léčbě, protože vaše pleť má často suché a červené šupinaté části na vaší pleti. Kromě toho může citlivá kůže svědit a bolet. Pokud se na vaší kůži stává zánět nebo podráždění, tak pravděpodobně máte citlivou pleť.

Tipy pro péči na citlivou pleť:
 

Vyhněte se peelingu a čistícím prostředkům s pískem. To proto aby se zabránilo zhoršení vaší červené kůže, místo toho použijte čisticí prostředky vyrobené z kastilie, protože právě to je uklidňující a šetrné k pokožce. Nepoužívejte čistící prostředky na obličej, které obsahují velké množství benzoylu a peroxidu, také mohou škodit alfa- hydroxy- kyseliny ( AHA) nebo beta -hydroxy- kyseliny ( BHA ), protože ty dráždí akné. Bohužel může být těžké najít čistící prostředek pro obličej tohoto typu, protože většina těchto prostředků obsahuje tyto sloučeniny, nejlepší bude, když se zeptáte v lékárnách, drogerie mohou často klamat.

 

Tip 3. (normální pleť):

Kapesník nezanechá žádný olej, který zůstal po obličeji a vaše pleť se cítí kypře a pružně. Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu, tento typ kůže je nejjednodušší k léčbě, protože má stále zdravý krevní oběh a jasnou pleť. Ti, kteří mají to štěstí, že mají normální typ pleti budou mít čistou pleť i když stárnou.

 


Tipy o péči pro normální pleť:
Nejlepší věc, kterou můžete dělat, když máte normální pleť je, že si ji budete mýt každý den - ráno a večer - s jemným mýdlem takže nedráždí rovnováhu, kterou vaše pleť už má. Pomocí toniku se budete cítit lépe a samozřejmě používejte i zvlhčovač.

 

Tip č. 4 (pro mastnou pleť):

Pokud má kapesník stopy mastnoty z místa kde je nos, čelo a tváře, pak pravděpodobně máte mastnou pleť. Mastná pleť je problémem mnoho lidí, protože způsobuje že kůže vypadá leskle, je hrubá, hustá, mastná a často vede k nekontrolovatelnému akné.

Tipy o péči pro mastnou pleť:
Aby vaše pleť byla matná a pružná zároveň a aby nedocházelo k tvoření vrásek, je důležité, abyste používali správné přípravky určené pro mastnou pleť. Nebudete mít žádné potíže najít něco k léčbě pro mastnou pleť, protože existuje celá řada produktů z kterých můžete vybírat. Ale určitě nepoužívejte stejné mýdlo, které používáte na své tělo, protože to způsobuje suchou pleť a budou se vám objevovat nežádoucí pupínky. Používejte exfoliační peeling jednou nebo dvakrát týdně, abyste předešli akné.

 

Tip č. 5 (pro smíšenou pleť):

Pokud je kapesníček mastný z oblasti nosu a čela, pak máte smíšenou pleť. Tu má většina lidí, kteří mají kombinaci suché a mastné pleti a musí používat různé druhy péče pro každou zónu v jejich tváři.

Tipy o péči pro smíšenou pleť:
Suché zóny jsou obvykle ve vašich tvářích a kolem očních partií ale tomu nemusíte věnovat velkou pozornost do věku třiceti let a více. Další oblastí ve vašem obličeji jsou mastné a právě ty části vyžadují každodenní péči a čištění.

 

Tip č. 6 (pro suchou pleť):

Když máte suchou pleť, nebudete mít žádné olejové stopy na kapesníčku, zjistíte to i tím, že vaše pleť je suchá, pevná a šupinatá. Suchá pleť je problematická, protože je známo, že s věkem se vám vytváří daleko rychleji vrásky, zatímco u mastné a smíšené pleti to není až tak velký problém.

 

Tipy pro suchou pleť:
Můžete snadno předejít vráskám a stárnutím tím, že si navyknete péči a čištění pleti. Pro čištění je vhodné najít oživovací vodičku, která obsahuje hypoalergenní látky. Používejte vlažnou vodu k očištění, vyhněte se teplé, ta dráždí vaší kůži. V zimě jsou tyto tipy obzvláště užitečné!

 

Tipy pro Make-up:
 

Make-up se používá pro to, aby se dívky cítily starší, moderně a samozřejmě slouží i k tomu, aby se skryly pupínky, jizvy a červené oblasti v obličeji. Najít ten správný make-up pro vaší pleť je mnohdy obtížené, protože existují stovky různých značek, barev a cen. Existuje velké množství make-up doplňků, které můžete použít v průběhu aplikování, například korektor, bronzer, tvářenka, oční stíny, oční linky, řasenka a lesk na rty.

 

Tip č. 7 (Výběr vašeho podkladu):

Najdete základ v několika položkách včetně toniků, krémů a pudrů. Tekuté základy nemusí vyhovovat všem typům pleti, proto nejsou vždy nejlepší volbou. Najít ten správný základ pro vaší pleť je jedna z nejdůležitějších věcí, protože pokud používáte špatný základ, může vaše pokožka vypadat podobně jako práškové koblihy, nebo může dokonce vypadat, jako byste na sobě měli masku. V zájmu toho, aby vaše pleť vypadala přirozeně, je důležité se naučit a najít ten správný základ pro váš typ pleti.

 

Tip č. 8 (Podklad pro suchou pleť):

Je-li vaše pokožka suchá, pomocí hydratačního pudru nebo oleje na tekuté bázi, vytvoří pozitivní výsledek. Toniky mají zvláčňující a krémovou texturu, existují hydratační pudry, které jsou speciálně navrženy tak, aby vpustil vlhkost do kůže, zatímco normální pudr pokryje pouze pleť, která pudrem není hydratovaná. Pokud se rozhodnete koupit hydratační pudr, ujistěte se, aby na obalu bylo napsáno jako ​​"kompaktní make-up " nebo "podklad".

 

Tip č. 9 (Podklad pro mastnou pleť):

Tekuté nebo práškovité základy, které jsou označeny bez oleje jsou ideální pro mastnou pleť. Minerální podklad může také pozitivně pracovat i na mastné pleti, protože tyto výrobky odstraňují přebytečnou mastnotu. A výsledkem je, že váš obličej je hladký a má matný povrch. Tyto základy jsou dobré pro zakrytí akné nebo je-li používán jako korektor na zakrytí kruhů pod očima. Pro pokožku, která má často akné, použijte základy obsahující kyselinu salicylovou, která odstraňuje pupínky.

 

Tip č. 10 (Podklad pro smíšenou pleť):

Kombinace této pleti se nejlépe zakrývají pomocí pudru.Pudrem získáte silný základ a jeho bonus je, že výborně hydratuje pleť.Dalším plusem je, že je velmi snadná aplikace nejen pudru ale také krému.

 

Tip č. 11 (Podklad pro citlivou pleť):

Pokud máte ekzémy nebo jste velmi náchylné k akné, pak případě máte v tom případě citlivou pokožku. Předpokládáme, že máte pokožku, která je pevná, šupinatá, červená a podrážděná, pak zkuste použít tónovanou hydrataci. Tónovaná hydratace vám poskytne krytí před slunečním zářením a zároveň dodává dostatek vlhkosti. Další možností je použít minerální make-up, přesto je možné, že vám tento make-up pleť vysuší, pak byste měli použít sprej, který vám umožní, aby vaše pleť byla přes den vlhká.

 

Tip č. 12 (Podklad pro normální pleť):

Najděte stín vašeho podkladu

S pokožkou, která má minimální problémy s akné nebo mastnotou, budete moci používat téměř jakoukoliv podkladovou bázi.

 

Až budete příště v obchoďáku, najděte si make-up sekci a zkuste některé různé odstíny. Přitom mějte na paměti, že dlaň ruky je nejvíce totožná s vašim obličejem, takže když budete zkoušet různé odstíny, vyzkoušejte je na dlani a zjistěte, který odstín vám nejvíce sedí. Je také důležité abyste měli čistou tvář pokud chcete experimentovat s podklady.

 

Tip č. 13: (Světlá pleť)

Kůže, která má mírně viditelné žíly, je bledá nebo když se vám snadno dělají úpaly, tak pro vás jsou ideální odstíny, které mají růžové nebo béžové tóny.

 

Tip č. 14 (Světlá a trošku tmavší pleť):

Základy s béžovými, zelenými nebo žlutými tóny dobře sedí na Asiatech, nebo pro ti, kteří vypadají nezdravě.

 

Tip č. 15 (Tmavší pleť):

Neutrální, bílé a zlaté odstíny hodně sluší dívkám z latinské Ameriky. Pokud používáte pudr, tak ten by měl být stále v neutrálních tónech. Můžete také zvážit použití průsvitného pudru a nastavit základ tváře.

 

Tip č. 16 (Tmavá pleť):

Odstín manga nebo banánu zahřeje tmavší plet. Když použijete studené barvy na tmavou pleť, kůže může ukázat popelový vzhled a proto tomu zabraňte. Také mějte na paměti, že může být nutné použít dva různé odstíny podkladu, pokud máte dva různé odstíny pleti. Naštěstí některé základy jsou k dispozici ve dvou barvách pro snadné míchání.

 

Korektor
 

Tip č. 17:

Máte-li problémy s tmavými kruhy pod očima, aplikujte korektor před make-upem. Korektor jde také použít, pokud chcete zakrýt akné.

 

Tip č. 18:

K dispozici jsou také make-up štětce, které jsou speciálně vyrobené pro použití korektorů, štětce však nejsou nutné pro aplikaci. Stačí však, když budete nanášet korektor prstem na místo akné. Je důležité, abyste korektor uplatňovali přímo na akné a ne po celém obličeji.

 

Tip č. 19:

Je důležité vědět, že existují korektory, které dokážou léčit akné. Je také důležité před korektorem nanést podklad, díky němu nevypadá vaše pleť ochable.

 

Obočí

Každý se rodí s keřem nad očima, ale není nic složitého na tom si ten váš ,,keř“ upravit. Pokud jde o vaše obočí, máte různé možnosti jak ho upravit, ale určitě si ho netrhejte stylem voskováním, škubáním nebo stříháním. Nejhorší, co můžete udělat je, že si obočí škubete. Snadný způsob, jak získat perfektní obočí je, že použijete speciální sadu na obočí, ve které jsou šablony, podle kterých si obočí upravíte. Bohužel si nemůže každý dovolit takovou to sadu koupit. Zde je několik tipů, jak dosáhnout dokonalé obočí.

 

Základní zastřihávání obočí

Pár věcí, které je třeba mít na paměti při zachování svého vlastního obočí. Je důležité že vytrháváte obočí tím způsobem, že zatáhnete ve směru růstu chloupků. Máte-li tenké obočí, na obočí můžete použít šablony k vyplnění, experimentujte s očními stíny a najděte barvu, která odpovídá co nejvíce vašemu obočí.

Existují také tužky na obočí, které jsou ideální pro vyplňování tenkého obočí. Použijte barvu a aplikujte s malými zdvihy, které začínají u vnitřního koutku a táhnou ke konci. Použijte štětec nebo hřeben a odstraňte přebytečné barvy z vašeho obočí, poté použijte velmi malé množství gelu a přidejte do obočí. Pokud je to poprvé, co jste vytrhávali obočí, dejte si pozor na zarudnutí, které nastanou. Za předpokladu, že máte v plánu odejít na schůzku, musíte být připraveni vysvětlit, proč je vaše obočí tak červené. Také můžete použít studený hadr držet ho na obočí, to může zmenšit zarudnutí.

 

Zvolte tvar obočí, který vám bude sedět

Tip č. 20:
Vezměte si rovnou věc jako třeba pero, tužka nebo oční linky a držte ji svisle na straně nosu. věc by měla dosáhnout na obočí a tím zjistíte, kde má začínat obočí.

 

Tip č. 21:

Použijte tužku nebo jakýkoli předmět znovu, tentokrát tužku přiložte do středu vašeho oka a tím zjistíte, kde by měl být oblouk obočí.

 

Tip č. 22:

Chcete-li zjistit, kde by mělo vaše obočí končit, držte rovný předmět tak, aby šel z rohu nosu do koutku oka. Objekt by měl ukázat, kde by obočí mělo přirozeně končit.

 

Tip č. 23:

Pokud jsou vaše oči menší, bude vaše obočí vypadat lépe, když začne u koutku oka. Váš oblouk bude vypadat lépe, když půjde mírně mimo střed oka. Vaše obočí vypadá nejlépe, když skončí jen něco málo kolem vnějšího koutku oka .

Tip č. 24:

Pro ti, kteří mají oči dobře rozložené, můžete začít přímo u vnitřního koutku oka. Oblouk pak vypadá nejlépe, když je nad středem oka. Pak obočí vypadá nejlépe, když skončí nad vnějším koutku oka.

Tip č. 25:

Někteří mají oči dál od sebe, což je naprosto normální. Proto začne obočí blíže u nosu a oblouk něco málo před středem oka.Vaše obočí pak vypadá nejlépe, když končí mírně nad vnějším koutku oka.

 

Nehty
 

Může se to zdát divné, že lidé posuzují ostatní podle jejich rukou, ale je to ve skutečnosti pravda. Když někoho potkáte poprvé, první věc, která vás upoutá jsou ruce a nehty. Je důležité abyste měli čisté ruce a udrželi jste si je svěží.

 

Tip č. 26:

Nikdy si kousejte nehty! Kousáním nehtů vytváří hřebík a to způsobuje, že je nehet zahnutý.

Tip č. 27:

Používejte pilník na nehty a vždycky ve stejném směru. Když používáte pilník různými směry, nehet je pak ostrý a neúhledný a může se i začít třepit.

Tip č. 27:

Pilujte své nehty denně, aby měly vždy krásný tvar. Nejjednodušší je dělat manikúru, když jsou nehty vlhké, například když vylezete ze sprchy.

Tip č. 28:

Používejte nůžky opatrně. Když si stříháte nehty, tak se nesnažte nehet ustřihnout na poprvé ale klidně si na tom dejte záležet.

 

Tipy a rady pro krásné vlasyPokud jde o kosmetické tipy na vlasy, musíme uznat, že ne každý účes je dobrý účes. Však existují způsoby, jak udělat vlasy krásné i na všední dny a přitom nemusíte používat žehličky na vlasy, kulmy ani fény.

Můžete si z vlasů udělat kouzlo, které trvá 5 minut a lidé kolem vás si budou myslet, že jste na tomto účesu strávili 6 hodin jako jsou například výčesy nebo drdoly. Nemusíte kupovat drahé věci, aby vám voněly vlasy, stačí zajít do drogerie a pořídit si levnější produkty, na ceně v toto případě nezáleží.

 

Vaše diskuze k článku: 30 tipů o kráse pro mladé dívky

Přečteno: 3378x

Další články ze sekce Kosmetika
Štítky: Vyživení, Make-up, make up obočí, matný make-up péče, péče o pleť
Zdroj: www.beauty-tips.net

Proč se registrovat?

soukromé zpávy, blog, přátelé, oblíbené články, moje galerie, novinky na email, fórum, poradna, soutěže, slevy a akce,1 profil pro celou síť portálů ...

Kadeřnictví a salony okolo Vás!

Vyberte si svůj kraj:

Top články (zobrazit vše)

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Máte zapadlé oči? Víme, jak je rozzářit!

Naučte se pár chytrých tipů, jak rozzářit své zapadlé oči. Malé triky se šminkami…

3. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

4. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

5. Jak se spravně odlíčit

Chcete se co nejlépe starat o svou pleť? Pak nezapomínejte, že večerní čištění obličeje…

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

3. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Máte zapadlé oči? Víme, jak je rozzářit!

Naučte se pár chytrých tipů, jak rozzářit své zapadlé oči. Malé triky se šminkami…

1. Jak správně používat krycí korektory

Použití krycího korektoru je velmi snadné a pohodlné. Je to vlastně…

2. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

3. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

4. Ze kterého líčení muži šílí?

Muži nás chtějí vidět v té nejlepší formě. Tyto trendy tipy vám pomohou najít…

5. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…