« zpět sdílet

Nejlepší líčení na Kids Choice Awards

« »
Hodnocení 1.81 / 16x Vaše známka (jako ve škole):
Selena Gomez 1

Byli jsme opět inspirováni celebritami, které jsou hýčkány těmi nejlepšími maskéry. Mají přístup k těm nejlepším vizážistům na světe. Mrkněte na pár návrhů, které jsou vytvořené na základě pečlivého pozorování celebrit.

2. dubna se konalo Kids Choice Awards, který patří do oblíbených ocenění v Hollywoodu. Na červeném koberci se procházely světoznámé celebrity, od kterým jsme se inspirovali. Jak je známo, celebrity vypadají vždy úžasně, ale na červeném koberci je často vidíme dokonalé. Není proto divu, že Kids Choice Awards patří do akcí, kde můžete čerpat inspiraci jak pro líčení, tak i pro módu.

Ať už je to líčení nebo móda, i ti nejlepší potřebují své múzy. Celebrity vám pomohou vyšvihnout se na špici krásy a stylu. Je jasné, že ne všem tyto styly padnou, ale vybrali jsme pro vás to nejlepší líčení, které bude vyhovovat většině ženám (tón pleti, obličejové rysy,..). Tato líčení jsou vhodná jak pro denní, tak pro večerní nošení.


Návrh č.1: Miley Cyrus

Miley vždycky ví, jak přizpůsobit své líčení ke zvláštním událostem. Rok se rozhodla pro svůdné, ale zároveň přirozené líčení. Zaměřila se hlavně na oči, kterým dodala 3D efekt a hloubku. Její smyslné líčení očí zvýší vaši přirozenou krásu. Tak jdeme na to! Použijte světle-růžové/broskvové oční stíny na pohyblivé víčko. Těsně nad horními řasami použijte tmavě-šedé stíny. Pro podtrhnutí svůdného pohledu veďte černou linku těsně nad horními řasami. Zbytek líčení udržte přirozené. Základem je správný maek-up. Tvářím dodejte život broskvovou tvářenkou a rty přetřete rtěnkou v přirozené barvě.


Návrh č.2: Aimee Teegarden

Amee si hoví v ležérním stylu. Kouřové líčení očí sladila s perfektním outfitem. Okopírujte její super líčení! Naneste na víčka broskvové oční stíny na horní víčko. Stíny veďte do tvaru V (horizontálně). Vnitřní koutky oka pak zvýrazněte tmavými stíny. Pomocí tenkého štětce orámujte broskvovými stíny dolní linii řas. Pro dokončení líčení mějte po ruce kvalitní řasenku. Stejně jako Miley Cyrus se Aimee rozhodla nechat zbytek líčení přirozené. Její líce jsou poprášeny růžovou tvářenkou a o rty pečuje lesk na rty v přírodní barvě.


Návrh č.3: Selena Gomez

Tato kráska ví, jak zvýraznit své obličejové rysy. Opět důraz je kladen na oči, nikoli na rty. Selena kombinuje přirozenost se svůdným letním líčením, které se hodí pro všechny zvláštní události. Oči jsou definovány pomocí růžových a černých očních stínů, které jí perfektně ladí s barvou pletí. Tentokrát mějte po ruce černou tužku na oči, kterou použijte na horní linii řas. Linku pak jemně rozmažte. Zbytek líčení je opět přirozené. Tváře a rty přitahují pozornost díky růžové. Na vrstvu rtěnky přidejte průhledný lesk na rty.


Návrh č. 4: Arielle Kebbel

Arielle se proslavila díky své roli v úspěšném filmu American Pie Presents: Band Camp a The Grudge 2. Pro tuto událost se rozhodla pro zářivé líčení, které podtrhuje její eleganci a outfit. Třpytivě perlové líčení očí doplněno černými linkami si získalo obdiv mnoha fanoušků. Tak nečekejte a jděte do toho! Růžová tvářenka a červená rtěnka vám dodá sexy vzhled.


A pátá rada:

Inspirujte se vaší oblíbenou celebritou a vyberte si styl, který vám vyhovuje. Přizpůsobte si barvy tak, aby ladily s vaší pletí. Každá z nás chce přece vypadat božsky!

Vaše diskuze k článku: Nejlepší líčení na Kids Choice Awards

Přečteno: 15139x

Další články ze sekce Každodenní líčení
Štítky: Aplikace tužky, Barevný odstín, Barvy a odstíny, Hluboké oči, Jak na okouzlující vzhled očÍ, Kontury obličeje, Kouřové líčení, Líčení na večírek, Líčení očí, Líčení rtů, Make-up na párty, Make-up pro různé příležitosti, Návod na líčení očí, Návody na líčení
Zdroj: www.make-up.becomegorgeous.com

Proč se registrovat?

soukromé zpávy, blog, přátelé, oblíbené články, moje galerie, novinky na email, fórum, poradna, soutěže, slevy a akce,1 profil pro celou síť portálů ...

Kadeřnictví a salony okolo Vás!

Vyberte si svůj kraj:

Top články (zobrazit vše)

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

3. Máte zapadlé oči? Víme, jak je rozzářit!

Naučte se pár chytrých tipů, jak rozzářit své zapadlé oči. Malé triky se šminkami…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Domácí pleťové masky proti černým tečkám

Ucpané póry mohou tvořit drobné černé skvrnky na nose a bradě. Tyto přírodní recepty…

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

3. Líčení podle barvy očí

Modré oči Modrooké slečny si často stěžují, že je velmi těžké najít vhodné barvy…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Crazy kontaktní čočky

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a upoutat pozornost, může být vhodnou volbou…

1. Jak správně používat krycí korektory

Použití krycího korektoru je velmi snadné a pohodlné. Je to vlastně…

2. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

3. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

4. Ze kterého líčení muži šílí?

Muži nás chtějí vidět v té nejlepší formě. Tyto trendy tipy vám pomohou najít…

5. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…