« zpět sdílet

Inspirováno celebritami: Okouzlující líčení na rande

« »
Hodnocení 1.69 / 16x Vaše známka (jako ve škole):
Inspirováno celebritami Okouzlující líčení na rande 1

Celebrity skutečně vědí, jak zazářit i mimo červený koberec. Randí o sto šest a úspěšně okouzlují svým vzhledem své protějšky. Chcete také být jako ony? Buďte jako z pohádky s našimi triky! Zvyšte svoji přirozenou krásu, dovolte vaší nespoutanosti, aby vás zcela ovládla. Stačí trocha rtěnky a očních stínů a vaše rande bude nezapomenutelné! Nebojte se nových věcí a odvažte se.

Rande může být perfektní, když si dáte práci s oblečením, účesem a s líčením. Buďte jako celebrity a experimentujte s nejrůznějšími odstíny, texturami a vzory. Je to sice dřina, ale praxí se stanete mistrní. Vychutnejte si nové líčení a lichotky od přátel a obdivovatelů.


Návrh č.1: Šípková Růženka tě políbí!

Rande se samozřejmě počítá do speciálních událostí. Smyslné dívčí líčení se přímo vybízí, tak proč ho nezkusit stejně jako Camilla Belle? Na vyčištěnou pleť naneste hydratační krém (nejlépe v gelovém složení). Nedostatky pleti zakryjte korektorem a v případě potřeby použijte make-up. Celý základ sjednoťte pomocí pudru. V tomto líčení si můžete vybrat mezi nahými víčky nebo kouřovým líčením. Záleží jen na vás, jakému stylu dáte přednost.

  • Na pohyblivé víčko naneste světlý (neutrální) oční stín. Bílou tužkou na oči naličte dolní linky. Vaše oči se krásně rozsvítí.
  • Černými nebo šedými stíny vyplňte pohyblivé víčko. Stíny lehce rozmažte. Černou tužkou na oči orámujte celé oko. Ostré linie, hlavně na okrajích, lehce rozmažte.

Řasy natočte kleštičkami a naneste dvě tenké vrstvy řasenky. Nezapomeňte na dolní řasy, i ony jsou důležité! Snad nejdůležitějším prvkem v celém líčení je rtěnka. Barvu vybírejte pečlivě. Sladké odstíny růžové přinesou vašemu líčení křehkost a jemnost.


Návrh č.2: Poznejte sílu bronzové! „Diane Kruger“

Ženy se zelenýma, oříškovýma a modrýma očima mohou svádět své protějšky letní bronzovou. Důležité je, abyste si vybrala ten správný odstín. S bronzovou se dostanete do centra dění. Kouzlo spočívá v bronzovém líčení a nahých rtech. Nechte svoje oči a pleť mluvit za vás! Dokonalá pleť je důležitým bodem v tomto líčení, takže byste jí měla věnovat velkou pozornost. Denním krémem pleť zvláčněte a hydratujte. Po ruce byste měla mít korektor, se kterým zakryjete všechny nedostatky pleti. Velkým štětcem naneste pudr rovnoměrně na obličej. Bronzové stíny zlehka aplikujte na oční víčka. Štětečkem naneste trochu stínu i na dolní linky. Černou tužkou na oči zvýrazněte horní linky. Pokud chcete dosáhnout zatočených řas, použijte kleštičky. Samozřejmě nesmíme zapomenout na řasenku! Nadýchané tváře snadno získáte pomocí lehkého doteku růžové tvářenky. Rty neličte výrazně, nýbrž přirozeně. Vyberte si odstíny hnědé a béžové.


Návrh č.3: Zlatá kráska Katy Perry

Katy je známá pro své módní výstřelky a kouzelné oční líčení. V tomto případě je krásně spárována zlatá s kovovými odstíny. Tato kombinace odhalí vaši divokou stránku. Pleť zdokonalte krémem, korektorem a pudrem. Pohyblivé víčko vystínujte zlatou. Tmavými stíny vyplňte oblast pod obočí. Stříbrnou otevřete své oči. Nejprve ji naneste na dolní linky, a poté i do vnitřních koutků. Černou tužkou na oči nebo tekutými linkami definujte horní tvar oka. Řasenkou párkrát projeďte řasy a na rty naneste tenkou vrstvu balzámu. Skvělé zjemnění celého líčení tvoří malinové rty.


Návrh č.4: Ledová královna Rihanna

Bílá a stříbrná vás promění nejen v ledovou královnu, ale i na ležérní a stylovou ženu. Třpytící se oči jdou ruku v ruce s bezchybnou pletí, takže se dejme do akce! Krém, korektor, pudr a případně make-up jsou vaši největší pomocníci při zakrývání nedokonalostí. Na víčka naneste lehký poprašek bílého stínu. Na dolní linky nakreslete jemnou linii bílým stínem. Pohyblivé víčko zvýrazněte třpytivou stříbrnou. Můžete ji nanést i na oblast v pod obočí. Dalším krokem k je orámování oka černou tužkou na oči. Dlouhé řasy hrají velkou roli, takže mějte v pozoru kleštičky a řasenku. Pokud chcete udělat větší dojem, umělé řasy určitě nejsou špatnou volbou. Světle růžovou tvářenkou dodejte celému líčení život. Rty se snažte ponechat co nejpřirozenější.

Vaše diskuze k článku: Inspirováno celebritami: Okouzlující líčení na rande

Přečteno: 18089x

Další články ze sekce Každodenní líčení
Štítky: Barevný odstín, Barvy a odstíny, celebrity, Fotogalerie líčení očí, Hluboké oči, Hladká pleť, Hydratace pokožky, Jak nalíčit pudr, Jak nanášet řasenku, Jak používat oční stíny, Kleštičky na řasy, Líčení, Líčení na večírek, Líčení očí, Líčení očí postup, Líčení očí třpytkami, Líčení podle celebrit, Líčení řas, Líčení rtů, Linky na oči, Make-up, Make-up na párty, Make-up pro různé příležitosti, Make-up tipy, Natáčení řas, Návod na líčení očí, Návod na líčení očí, Návody na líčení, Zvýraznění očí, Zdravý nádech, Zářící oči, Výrazné oči, Výrazné líčení, Typy líčení, Třpytivé líčení
Zdroj: www.make-up.becomegorgeous.com

Proč se registrovat?

soukromé zpávy, blog, přátelé, oblíbené články, moje galerie, novinky na email, fórum, poradna, soutěže, slevy a akce,1 profil pro celou síť portálů ...

Kadeřnictví a salony okolo Vás!

Vyberte si svůj kraj:

Top články (zobrazit vše)

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…

3. Crazy kontaktní čočky

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a upoutat pozornost, může být vhodnou volbou…

4. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

5. Svatební Líčení

Každá z nás sní o svém svatebním dnu jako o tom nejdůležitějším v našem…

1. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

2. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

3. Crazy kontaktní čočky

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj vzhled a upoutat pozornost, může být vhodnou volbou…

4. Jak na perfektní kočičí oči

Kočičí oči se mohou stát velmi stylovým líčením vhodným pro každou příležitost, ať…

5. Líčení pro brunetky

Můžete být vděčná za to, že jste brunetka s krásnými hnědými vlasy a hlubokými…

1. Jak správně používat krycí korektory

Použití krycího korektoru je velmi snadné a pohodlné. Je to vlastně…

2. Svatební líčení inspirace

Každá žena je něčím jedinečná a osobitá. Tyto vlastnosti musí dobře zvolené líčení…

3. Barevné líčení očí

Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám.…

4. Ze kterého líčení muži šílí?

Muži nás chtějí vidět v té nejlepší formě. Tyto trendy tipy vám pomohou najít…

5. Líčení očí na jaro a léto

Řiďte se v líčení očí nejnovějšími trendy ve světě make-upu a okouzlíte. Inspirujte…